TÜRKIYE
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

TÜRKIYE

Actualité en Turquie

AccueilGalerieRechercherDernières imagesS'enregistrerConnexion
Le Deal du moment : -39%
Ordinateur portable ASUS Chromebook Vibe CX34 Flip
Voir le deal
399 €

YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!!

5 participants
AuteurMessage
YELIZ
Admin
YELIZ

YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!! Empty
MessageSujet: YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!!   YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!! Icon_minitimeDim 8 Avr - 3:39

YouTube’de Pkk Propagandasına Dur Diyelim !!!

Milyonlarca insanın videolarını paylaştığı You Tube’de, PKK’nın Türk askerlerine düzenlediği saldırılar da yer alıyor..
Milyonlarca insanın hiç çekinmeden videolarını yüklediği ve paylaştığı You Tube’de bölücü terör örgütü PKK’nın Türk askerlerine düzenlediği pusu ve saldırıların görüntülerinin de yer aldığı belirlendi.
Görüntülerde bir mayının nasıl hazırlandığı, yola nasıl yerleştirildiği ve pusuya düşen Türk askeri araçlarının infilakı detaylı olarak aktarılıyor.
Bunun yanı sıra sayfada bölücü teröristlerin Türk askeri hakkında aleyhte sloganlar attığı ve yazdıkları yorumlarda Türk Ulusu, Mustafa Kemal Atatürk ve Türk askerine hakaret edildiği de dikkat çekiyor. “Gerilla Türk askeri avlıyor ve üssüne kayıp vermeden dönüyor” sloganıyla yayınlanan videolarda bölücü örgütün çalışmaları, talimleri ve dağlardaki yaşantılarından da görüntüler yer alıyor.
Tamamen bölücü örgütün videolarından oluşan oldukça uzun bir listede, karakol baskınları ve benzeri terörist hareketlerin açıkça anlatıldığı ve belgelendiği dikkati çekiyor.
YouTube’un denetim sorunu var !!!
Hergün on binlerce videonun yüklendiği YouTube’un belirli bir denetim mekanizması yok.
Yöntem olarak bir kullanıcı talimatnemesinin arkasına sığınan YouTube daha geçenlerde Brezilyalı bir mankenin müstehcen videolarını yayınladığına dair dava edilmiş ve Brezilya hükümeti YouTube’un ülkede bu görüntüleri yaymasını engellemişti.
TEPKİ GÖSTERELİM
Bölücü terör örgütü PKK’nın Türk askerine haince düzenlediği pusu ve saldırıların bu siteden kaldırılması için YouTube tepki göstermek gerekmektedir. Çünkü durum rencide edici ve infial yaratacak bir zemine kaymaktadır. YouTube tepkinizi göstermek için http://www.google.com/support/youtube/bin/request.py?page=troubleshooter.cs&problem=hcsuggestion&contact_type=hcsuggestion&=&contact_type=hcsuggestion&submit=Continue sayfasına girin sonra tepkinizi belirten bir e-mail atabilirsiniz.
Yazacağınız e-posta şu şekilde olabilir:
To whom it may concern YouTube web site supposed to be for knowledge, fun and communication by the visual media power. Assasination of Turkish soldiers is neither of those goals. On the other hand who needs to see the assasinations of their sons and fathers in arms. The Kurdistan Workers Party (Kurdish: Partiya Karkerên Kurdistan or PKK) is an armed, anti-goverment terrorist organisation claiming to defend the rights of the Kurdish people in Turkey. Therefore harbouring such media on your site is strictly illegal and should be evaluated international laws. Remove such videos which belongs to this organization from the site immediately.

Lütfen duyarsız kalmayalım…

Dernière édition par le Mer 11 Avr - 7:28, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
http://www.ermenisorunu.gen.tr
fuckpkk61

fuckpkk61

MessageSujet: SAGOL   YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!! Icon_minitimeLun 9 Avr - 4:10

TAMAM BACIM BU MAILI DE AKTARIYORUM HEMEN, PAYLASIM ICIN SAGOL
http://www.bozkurt-61.skyblog.com, www.bozkurt--61.skyblog.com,
YELIZ
Admin
YELIZ

MessageSujet: Re: YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!!   YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!! Icon_minitimeMer 11 Avr - 7:26

Bir sey degil, herkez ingilizce yaziyi verdigim adrese yolasa belki youtube poposunu kaldirir ve birseyler yapar !
atilla

atilla

MessageSujet: Re: YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!!   YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!! Icon_minitimeMer 11 Avr - 18:52

Bende gönderdim boyle seyleri hiç kacirmam tepkimizi ortaya koymamiz lazim hele yunanli piçin yaptigi video beni delirtti su video isine el atsam mi diyorum ama imkanlar is ortami bana soluk aldirtmiyor bu hafta zaten cok meskulum !
HainKurtler
Admin
HainKurtler

MessageSujet: Re: YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!!   YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!! Icon_minitimeSam 14 Avr - 12:04

Bende simdi gonderdim gercekten cok guzel bir paylasim, iyikide bu mesaji yoladin Yeliz cok onemli, ingilizcemiz olmadigi icin sikayet bile edemiyoruz, bu mesaji butun Turklere E-mail'le gondermeli onlarda sikayet etsinler !
YELIZ
Admin
YELIZ

MessageSujet: Re: YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!!   YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!! Icon_minitimeDim 22 Avr - 8:40

Youtubun denetim sorunu varmis diye ilgilenemiyormuslar, benim antipkk videolarimin birini cikarmislardi, sonra ayni videoyu geri eklemek istedim ama yapamadim videonun kodumu var ney anladilar benim geri koymak istedigimi, sonra Elif'e verdim o ekledi benim yerime ve oldu, simdi youtube pkkcilari destekliyorsa bizim anti pkk videolarimizida kaldirirdi ama doru Turkiyede yasaklandi youtube bi bok etmedi, simdi siz yinede bu ingilizce sikayeti o verdigim adrese yolayin, ve hosunuza gitmeyen bi video gordunuzmu Inappropriate basin ve choose a reasonda hate speech'i secip tiklayin 5 10 kere yapin nekadar cok yaparsaniz o videonun yasaklanmasina neden olursunuz !
fuckpkk61

fuckpkk61

MessageSujet: caninizi sikmayin   YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!! Icon_minitimeDim 29 Avr - 0:12

kardeslerim siz hiç caninizi sikmayin, video mu yapacaklar, varsin yapsinlar, sövecekler mi, birakin kendi kendilerini a$aglasinlar, teknoloji çok ilerledi dogru, internetlen her bok oluyor, kimisi evleniyor, kimisi kumar oynuyor, kimisi ali$ veri$ yapiyor, kimisi de videolar yapiyor, ama... tek birsey olmuyor internetlen, VATAN , bu vatani bölemezler ne kadar da DTC yirtsalar, ondan yani gönlünüz ho$olsun, bizim vatan üsüne vatan kuracak olanlar daha dogmadi, hiç de dogacagi yok zaten, önce bizim gibi milyar insan öldürmeleri gerekir!
http://www.bozkurt-61.skyblog.com, www.bozkurt--61.skyblog.com,
YELIZ
Admin
YELIZ

MessageSujet: Re: YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!!   YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!! Icon_minitimeDim 29 Avr - 3:12

Fuckpkk61 doru diyorsun hihihi hihihi hihihi
HainKurtler
Admin
HainKurtler

MessageSujet: Re: YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!!   YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!! Icon_minitimeMer 2 Mai - 22:58

vallah herkez youtube gondersin Yelizin yoladigi yaziyi cok onemli !
QujeroS

QujeroS

MessageSujet: Re: YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!!   YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!! Icon_minitimeMer 9 Mai - 11:30

Eline saglik
Contenu sponsorisé

MessageSujet: Re: YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!!   YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!! Icon_minitime

YouTube’de Pkk Propagandasina Dur Diyelim !!!
Page 1 sur 1